You are currently viewing Берое и Етър продължават напред в 1/8-финалната фаза

Берое и Етър продължават напред в 1/8-финалната фаза

Берое и Етър продължават напред в 1/8-финалната фаза на Sesame Купа на България.

Във Видин местният Бдин оказа сериозен отпор на Берое, като „заралии“ се наложи трудно с 2:1. Успехът дойде след продължения.

В 58-ата минута Берое поведе в резултата след автогол, но 2 минути по-късно Цветомир Тодоров възстанови равенството и вкара мача в продължения. В 105-ата минута Леандро Годой се разписа и оформи крайния резултат.

Отборът на Етър пък постигна драматичен успех с 3:2 над Черноморец в Бургас).

“Акулите” имаха два гола преднина с попадения на Петър Пейчев (37) и Артем Холод (57). Гостите от Велико Търново показаха характер и стигнаха до продължения, след като Шахредин Бухолда реализира две попадения (77, 79).

В 94-ата минута отново той наказа стража на Черноморец, за да класира своя тим напред.