You are currently viewing Лудогорец е вторият финалист!

Лудогорец е вторият финалист!

Лудогорец е вторият финалист в Sesame Купа на България!

След нов изразителен успех с 5:0 като гост на Хебър (Пазарджик) и общ резултат 9:0 в двата мача момчетата на наставника Георги Дерменджиев ще спорят за трофея с Ботев (Пловдив) в реванш от полуфиналите на турнира Sesame Купа на България, а срещата на стадион “Георги Бенковски” е ръководена от Георги Гинчев.

Ивайло Чочев (5) беше точен за гостите с глава, а малко след това Кайо Видал (28) удвои. В края на първото полувреме Клод Гонсалвеш отбеляза красив гол с удар в горния ляв ъгъл на вратата зад Загорски. През второто полувреме Матиас Тисера (75) също се разписа, като преди това се отчете с доста пропуски, а крайният резултат беше оформен от Сонко Сундберг (90).

ХЕБЪР – ЛУДОГОРЕЦ 0:5
0:1 Ивайло Чочев (5)
0:2 Кайо Видал (22)
0:3 Клод Гонсалвеш (45)
0:4 Матиас Тисера (75)
0:5 Сонко Сундберг (90)

ХЕБЪР: 32. Загорски, 43. Сеско,18. Дишков, 13. Исуф, 99. Каракашев, 44. Николаев, 75. Н’зи, 84. Тисовски, 77. Хамдиев, 14. Збун, 17. Папазов

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Падт, 4. Алмейда, 5. Терзиев, 26. Сундберг, 14. Групер, 8. Гонсалвеш, 18. Чочев, 77. Видал, 88. Неделев, 90. Делев, 10. Тисера