You are currently viewing Лудогорец и Черно море се присъединиха към Локо (Сф) на полуфиналите

Лудогорец и Черно море се присъединиха към Локо (Сф) на полуфиналите

Лудогорец и Черно море се присъединиха към Локомотив (Сф) на полуфиналите на Sesame Купа на България.

Шампионите се наложиха над Спартак Варна с 2:1 на „Хювефарма Арена“. “Соколите” поведоха чрез попадение на Александър Белоусов в 25-ата минута, а тринадесет минути по-късно дебютантът в редиците на “орлите” Кайо Видал изравни резултата. Красив гол на Мануел Шоу в 75-ата минута се оказа и с цената на победата за Лудогорец, който прогресира към полуфиналите на турнира.

В другия ¼-финал за деня ЦСКА-София отпадна, след като загуби с 1:2 от Черно море на стадион „Българска Армия“. „Моряците“ поведоха с гол от дузпа на Атанас Илиев. След това Тибо Вион си отбеляза автогол, а дълбоко в добавеното време на двубоя и Влатко Дробаров си вкара автогол.

Жребият за полуфиналите е в четвъртък от 11.00 часа.