You are currently viewing Славия е последният 1/8-финалист

Славия е последният 1/8-финалист

Славия победи с 4:1 като гост Янтра Габрово в последния мач от програмата на 1/16-финалите на Sesame Купа на България.

Галин Иванов откри още в петата минута за “белите”, но Ивайло Михайлов изравни. В средата на полувремето  Владимир Николов отново изведе столичани напред, Денислав Александров се разписа в 67-ата минута, а Мартин Сораков оформи крайния резултат в 87-ата.

Така Славия ще се изправи срещу ЦСКА – София в следващата фаза на надпреварата, като осминафиналът е предвиден за 5 декември на стадиона на “белите”.

ЯНТРА 1:3 СЛАВИЯ
0:1 Галин Иванов (5)
1:1 Ивайло Михайлов (21)
1:2 Владимир Николов (34)
1:3 Денислав Александров (67)

ЯНТРА: 1. Василев, 21. Томовски, 11. Младенов, 24. Гаджев, 19. Михайлов, 4. Иванов, 77. Вуцов, 3. Иванов, 6. Казаков, 71. Иванов, 5. Радев

СЛАВИЯ: 21. Вуцов, 3. Томбак, 5. Йеленкович, 4. Ганев, 37. Керчев, 27. Мартинов, 17. Доста, 33. Иванов, 23. Александров, 88. Тасев, 10. Николов