You are currently viewing ЦСКА 1948 стигна финал с гол в 117-ата минута

ЦСКА 1948 стигна финал с гол в 117-ата минута

Ивайло Чочев изпрати ЦСКА 1948 на финал за Sesame Купа на България с попадение в 117-ата минута срещу Локомотив София. Двата тима завършиха при резултат 1:2 редовното време, като така общият резултат от двата мача бе 4:4. В края на второто полувреме обаче лидерът на домакините вкара второто си попадание в срещата, за да прати тима си на финал.

Локомотив София поведе с 2:0 до 18-ата минута с голове на Дейвид Малембана и Селсо Рапосо. В 28-ата минута обаче Ивайло Чочев вкара от дузпа, за да изравни общия резултат в двете срещи. До края на редовното време нов гол не падна и така се стигна до продължения, в които отново Чочев бе герой за “червените”.

ЦСКА 1948 – Локомотив София 2:2

0:1 Дейвид Малембана 9′, 0:2 Селсо Рапосо 18′, 1:2 Ивайло Чочев 29′, 2:2 Ивайло Чочев 117′

Състави:

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 19. Стив Фуртадо (115 – 22. Реян Даскалов), 87. Симеон Петров, 14. Елитон, 18. Ивайло Чочев (120 – 28. Емил Ценов), 58. Октавио Мантека (78 – 39. Парвиз Умарбаев), 10. Георги Русев, 8. Педриньо (46 – 11. Бирсент Карагарен), 99. Радослав Кирилов (85 – 7. Марио Топузов), 16. Сидклей Перейра, 55. Светослав Диков (77 – 9. Александър Колев)

Резерви: 33. Генадий Ганев, 9. Александър Колев, 4. Ангел Лясков, 11. Бирсент Карагарен, 24. Лазар Марин, 7. Марио Топузов, 39. Парвиз Умарбаев, 22. Реян Даскалов, 28. Емил Ценов

Треньор: Тодор Янчев

Локомотив София: 1. Бабукар Гайе, 44. Божидар Кацаров (99 – 8. Мартин Райнов), 33. Алан Диас, 22. Ивайло Найденов (46 – 12. Бруно Франко), 26. Красимир Милошев – к, 89. Матеус Дуарте, 13. Селсо Рапосо, 5. Дейвид Малембана, 39. Антонио Вутов (105 – 29. Станислав Костов), 94. Юлиан Ненов (61 – 70. Димо Бакалов), 11. Карлос Франса (90+3 – 3. Марио Петков)

Резерви: 24. Александър Любенов, 12. Бруно Франко, 7. Александър Александров, 70. Димо Бакалов, 15. Лука Иванов, 3. Марио Петков, 8. Мартин Райнов, 29. Станислав Костов, 18. Християн Чипев

Треньор: Станислав Генчев

Жълти картони: Елитон, Светослав Диков, Октавио, Парвиз Умарбаев, Ангел Лясков (Ц), Алан Диас, Божидар Кацаров, Карлос Франса, Матеус Дуарте, Димо Бакалов (Л)

Червен картон: Матеус Дуарте (Л)

Съдия: Георги Кабаков