You are currently viewing Спартак (Варна) отстрани Крумовград

Спартак (Варна) отстрани Крумовград

Крумовград се превърна във втория елитен отбор, който отпада във фазата на 1/16-финалите от Sesame Купа на България. Раян Сенхаджи си отбеляза автогол в 73-ата минута, а Спартак Варна отстрани Крумовград с 1:0.

В истинска драма пък Ботев Враца продължи напред, отстранявайки Септември София след голов сблъсък от 1/16-финалите на турнира.

В редовното време срещата завърши 3:3, след като врачани водеха с 3:1 до 89-ата минута. В продълженията бяха вкарани още четири гола за 5:5, което доведе до дузпи. При наказателните удари врачани надделяха с 3:4.

В първия двубой за деня ЦСКА 1948 победи Марица Пловдив с 1:0 като гост и се класира за 1/8-финалите на Sesame Купа на България.

Единственото попадение в срещата беше дело на Георги Русев в 72-рата минута. Той се разписа с удар от около 25 метра.